Bizi Arayın: (0282) 726 2423

Zafer Ltd. Şti. Kimdir?

Zafer Ticaret Ortaklığı,  1969 yılında  M.Hikmet Uğraş ve Ömer Bağcı tarafından o günlerde Çerkezköy’ün çarşısı konumunda olan İstasyon Mahallesi,  İstasyon Caddesinde kendi mülkünde ticaret hayatına başladı. Aygaz, Beko, Philips gibi markaların yanı sıra, manifaturadan  inşaat malzemesine, halıdan beyaz eşyaya, büro mobilyasına kadar bir çok alanda faaliyet gösterdi. Kurulduğu tarihten M.Hikmet Uğraş’ın vefatı olan 1994 senesine kadar faaliyetini sürdüren firma, daha sonra M.Hikmet Uğraş’ın hisseleri aile kararı ile oğlu Edip Bülent Uğraş’a devredilmesi ile Ömer Bağcı-Edip Bülent ortaklığı adı altında faaliyetine devam etti. Bu süreç içinde 1998 yılında firmamız Gazi Osman Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:10 adresinde bulunan kendi yerinde ticari yaşamına devam etti. 2003 yılında firmamız bünyesine yeni iş kolu, su satışına başladı.2006 yılında şirket ortağı Ömer Bağcı’nın vefatından sonra hisseleri Mustafa Şadan Uğraş tarafından devralındı. 2007 yılında şirketleşen firmamız Zafer LPG Beyaz Eşya ve DTM  Petrol Ürünleri Gıda Tekstil San. Tic. Ltd. adı altında ticari faaliyetine devam etmektedir. 2008 yılında şirket demirbaşı olan Gazi Osman Paşa Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi, No:12 de bulunan mağazayı Beko markası altında hizmete sunmuştur.

 

Bugün halen Aygaz bayiliği (43 yıl) Beko bayiliği(41 yıl) Danone Hayat Doğal Kaynak Suyu bayiliği(10 yıl) ile halkımıza  hizmet vermektedir . Bugün itibari ile 2  adet Beko,1 adet Aygaz ve 1 adet Hayat Su satış merkezleri ile hizmetine devam etmektedir.

 

 

Galerimizi Gezin

______________________________________________________________________________________________________________________________________

View the embedded image gallery online at:
http://zaferlpg.com.tr/kurumsal.html#sigProGalleria19bea652fe

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize kaydolun...